«В полной готовности». Путін зробив заяву про ядерну зброю, якою знову лякає світ

Російський диктатор Володимир путін сьогодні, 29 лютого, оголосив послання до федеральних зборів. Путін наголосив, що стратегічні ядерні сили Росії перебувають у стані повної боєздатності.

Він зауважив, що комплекс «Кинжал» вже ефективно використовується у зоні бойових дій, а стратегічний ракетний комплекс «Сармат» поставлено до військ і, за словами диктатора, росія «скоро його продемонструє».

Так званий президент росії додав, що у бою вже застосовувався ударний гіперзвуковий комплекс морського базування «Циркон». Раніше в Україні стверджували, що 7 лютого росіяни атакували цими ракетами Київ та область.

Путін також заявив, що вкидання про нібито російську ядерну зброю в космосі потрібні, щоб втягнути Москву в переговори, які вигідні США.

Поява військ НАТО в Україні призведе до "трагічних наслідків", каже путін.

"Захід каже, що Росія нібито збирається напасти на Європу, це якась маячня... Заговорили про можливість відправки в Україну натівських військових контингентів, але ми пам'ятаємо долю тих, хто відправляв колись свої контингенти на територію нашої країни. Але тепер наслідки для можливих інтервентів будуть набагато трагічнішими", - сказав путін у зверненні до Федеральних Зборів рф.

"Вони мають розуміти, що у нає теж є зброя, яка може вражати цілі на їхній території. Усе, що вони (Захід і США. - Ред.) вигадують і чим лякають весь світ, реально загрожує конфліктом із застосуванням ядерної зброї, а значить знищенням цивілізації", - шантажує терорист №1.

Ще з промови путіна, що стосується України:

— про окуповані порти: "Необходимо наращивать пропускную способность железных дорог в южном направлении, используя портовые возможности Азовского моря";

— про війну проти України: "Россия сделает все, чтобы закончить войну, искоренить нацизм, решить все задачи спецоперации. Наши воины создают сегодня условия для будущего страны и ее развития";

— Про "бонуси" для загарбників: "Участники спецоперации смогут получить ипотеку со льготной ставкой 2% и в приоритетном порядке получить образование в ведущих вузах".

Загалом путін говорив більше двох годин і в основному традиційно вішав звичній публіці локшину про значне "покращення" на росії у найближчі роки. Словом, у Мордорі все “стабільно”.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації