Урсула фон дер Ляєн: "ЄС хоче, щоб Україна перемогла у боротьбі з російськими агресорами!" - журналіст Ростислав Демчук для БукІнфо з Брюсселя

Президент Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн закликала крзаїни Євросоюзу заборонити імпорт нафти з Росії в межах шостого пакету санкцій у відповідь на російську війну проти України.

Про це вона заявила виступаючи 4 травня перед депутатами Європейського парламенту. Крім того новий пакет санкцій стосується російських військових командувачів причетних до злочинів в Україні, зокрема в Бучі та Маріуполі, і позбавлення трьох російських державних мЄвропа має дуже особливу відповідальність щодо України. З нашої підтримкою українці можуть від будувати свою країну для наступного покоління...едіакомпаній можливостей поширювати свій контент у Європі, - зазначила Урсула фон дер Ляєн.

Крім того президентка Єврокомісії у своєму виступі перед європарламентарями сказала чимало добрих слів підтримки на адресу Україну й українськогонароду.

"Вони воюють за свої основні національні ідеї, що саме вони, українці визначають своє майбутнє, а не лідер якоїсь іншої держави. Що значення має міжнародний закон, а не право сильнішого. І що Путін повинен заплатити високу ціну за свою жахливу агресію. Путін хотів стерти Україну з карти світу. Звісно, він не досягне своєї мети і успіху. Навпаки: Україна обєдналася і повстала проти агресії. А його власна країна — Росія тоне". Заявила Урсула фон дер Ляєн.

"Шановні депутати. Ми хочемо, щоб Україна перемогла в цій війні. Ми також хочемо створити умови для успіху України після війни...".

Завершила свій виступ президент Європейської Комісії на дуже високій мажорній ноті: "Слава Україні і хай живе Європа!"

Ростислав ДЕМЧУК, журналіст-міжнародник, Брюссель, Бельгія
Для БукІнфо (с)

P.S. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн представила деталі шостого пакету санкцій проти росії, який включає:

▪️ Санкції проти військових та чиновників, які вчинили військові злочини в Бучі та відповідальні за облогу Маріуполя
▪️ «Десвіфтизація» Ощадбанку, найбільшого банку Росії та ще двох великих банків
▪️ Санкції проти трьох великих державних мовників Росії, вони більше не зможуть поширювати свій контент у будь-якій формі в ЄС
▪️ Повна заборона на імпорт усієї російської нафти, морської та трубопровідної, сирої та очищеної


Коментарі:
Більше новин по темі: