У Румунії відкрили рух через найдовший міст над Дунаєм

У Румунії відкрили рух через найдовший міст над Дунаєм. Завдяки мосту Румунія стала ближчою до мешканців півдня Одещини. Підвісний міст Бреїла, третій за величиною в Європі та найбільший у Румунії, відкрили для транспорту. Міст перетинає Дунай та з’єднує повіти Бреїла та Тулча. Про це повідомили у державній дорожній адміністрації Румунії, повідомляє Главком.

Бреїла є найдовшим підвісним мостом у Румунії та третім за розміром у Європі. Також він є найвищою спорудою в Румунії та найдорожчою інфраструктурною спорудою, проведеною в країні за останні 30 років. Роботи коштували приблизно €363 млн, які були виділені з Європейського фонду регіонального розвитку.

Переправа через Дунай у перші роки буде безплатною та спочатку лише вдень, бо вночі робітники розбиратимуть будівельні риштування. Дорога, що йде від мосту, буде з’єднана зі швидкісною автомагістраллю Галац-Бреїла.

Новий міст пов'язує південний схід Румунії та дельту Дунаю і є важливим як з точки зору туристичного потоку, так і для сполучення з Україною. Завдяки мосту Румунія стала ближчою до мешканців півдня Одещини. Відстань до мосту 100 км.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації