Трамп заговорив про ядерний удар по росії і Китаю – ЗМІ

Зараз у США почалися перегони кандидатів у президенти зі збору коштів на свою передвиборчу кампанію. Американська преса пише, що заради хороших фінансових вливань Трамп став робити заяви, які раніше від нього було б складно почути.

Так, на одному із заходів колишній глава Білого дому заявив, що за його президентства він готовий був застосувати ядерну зброю проти росії або Китаю, якби ті вторглися на територію України або Тайваню, інформує видання The Washington Post. , яке цитує Діалог.

На початку травня Трамп зустрівся у Нью-Йорку в одному зі своїх готелів із бізнесменом, який запропонував за обід із ним 1 млн доларів. Однак той заявив, що пообідає, коли той запропонує 25 млн доларів.

Також Трамп почав хвалитися, що один із бізнесменів, який раніше жертвував республіканцям від 2 до 3 млн доларів, цього разу запропонував суму від 25 до 50 млн доларів.

Трамп заявив бізнесменам, що їм вигідно повернути його у Білий дім, оскільки за Байдена буде піднято податок для багатих.

11 донорів, які встигли поспілкуватися з Трампом, дійшли висновку, що той спеціально закликає жертвувати мільйони, щоб потім оплатити дорогі юридичні справи за чотирма відкритими на нього кримінальними справами. Полюючи за великим кушем, Трамп закликав нафтовиків скинутися сумою в 1 млрд доларів.

Він заявив, що ці гроші обов'язково окупляться, щойно той знову буде президентом США. При цьому Трамп ніколи не говорить, куди та на які цілі підуть гроші, виділені донорами. Один із потенційних донорів заявив, що готовий виділити з бюджету 3 тисячі доларів, однак Трампа така сума не влаштовує, оскільки тому сняться тільки мільйони.

Тим часом, на думку Каспарова, головною проблемою для України буде не президентство Трампа, а підсумки виборів до Європарламенту. А за словами Швеця, Китай, росія та КНДР сильно зацікавлені у тому, щоб Трамп знову був президентом США.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації