Стало відомо, що зроблять з розсипаною з вагонів українською кукурудзою у Польщі

До Гданська відправився товарний потяг, з вагонів якого невідомі висипали українську кукурудзу біля залізничної станції Котомеж у Польщі, що стало наймасштабнішим пошкодженням українського зерна від початку фермерських протестів.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє RMF24.

Представник охоронної компанії, що забезпечує транспортну безпеку, Павло Билевський заявив, що більшу частину кукурудзи вдалося зібрати, але близько 30 тонн все ж залишилося на схилі біля колії.

Речниця поліції Бидгощі Лідія Ковальська у коментарях PAP підтвердила, що після 15:00 за київським часом поїзд вирушив у бік Гданська.

"На схилі біля колій залишилася кукурудза, яка не була придатна для пересипання у вагони, оскільки була забруднена після висипання з вагонів", – сказала вона.

За словами Билевського, розсипане у Котомежі зерно транспортували з України до Марокко.

Розсипане українське зерно у Польщі. Фото з відкритих джерел

Зазначають, що 30 тонн кукурудзи, що залишилися на землі, будуть або утилізовані, або продані для виробництва біогазу.

Раніше посол України Василь Зварич закликав польську владу та поліцію до покарання винних у наймасштабнішому пошкодженні українського зерна, що напередодні сталось у Польщі.

У Польщі в ніч з суботи на неділю сталося наймасштабніше пошкодження українського зерна від початку фермерських протестів – загалом зловмисники пошкодили 160 тонн українського зерна, висипавши його з восьми вагонів потяга.

Президент Володимир Зеленський на пресконференції в неділю висловив сподівання на вирішення питань із Польщею завдяки переговорам на рівні прем’єрів, однак якщо цього не відбудеться – пообіцяв захищати український бізнес.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації