США виділили Україні $1,5 млрд на зміцнення енергетики: Білий дім озвучив важливу заяву

Віцепрезидентка США Камала Гарріс оголосила про виділення понад 1,5 мільярда доларів на зміцнення енергетичного сектору України. Це містить 500 мільйонів доларів нового фінансування для енергетичної допомоги та перенаправлення 324 мільйонів доларів із раніше оголошених коштів.

"Це фінансування відремонтує енергетичну інфраструктуру, пошкоджену війною, розширить виробництво електроенергії, заохотить інвестиції приватного сектора та захистить енергетичну інфраструктуру. Ці зусилля допоможуть Україні відповісти на останні атаки Росії на українську енергетичну інфраструктуру шляхом підтримки ремонту та відновлення, підвищення стійкості України до збоїв у постачанні енергії", – йдеться в заяві Білого дому, пише Oboz.ua

Допомога також передбачає підтримку комплексних заходів із захисту, включаючи ведення справ і послуги психосоціальної підтримки, а також допомогу в сільському господарстві та засобах для існування, щоб сім’ї могли відновити дохід і задовольнити свої основні потреби.

Віцепрезидентка Гарріс також заявляє, що, співпрацюючи з Конгресом, Державний департамент планує надати додаткові 300 мільйонів доларів на підтримку цивільної безпеки України на підтримку рятувального обладнання для українських прикордонників і правоохоронних органів.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в лютому 2022 року Сполучені Штати виділили понад 3,2 мільярда доларів на фінансування гуманітарної допомоги та майже 1,5 мільярда доларів на допомогу у відновленні енергетичного сектору, створення чистої та надійної енергії та посилення прозорості в секторі.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації