Росія планувала військове вторгнення до Білорусі, – українська розвідка (документ)

Українська розвідка роздобула докази підготовки Росією до військового вторгнення у Білорусь. 1 танкова армія РФ мала захопити територію сусідньої держави після того, як на території країни почалися масові протести громадян проти сфальсифікованих виборів президента.

Росіяни планували влаштувати в Білорусі те, що зараз вони влаштували в Україні. Про це повідомляє телеграм-канал Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України.

У розпорядженні ГУР МОУ є документи, які підтверджують підготовку російської армії до вторгнення у Білорусь та окупації усієї території держави. Після початку протестів білорусів проти фальсифікації результатів президентських виборів у Білорусь мали заїхати російські танки. Так Кремль збирався відреагувати на можливе скидання режиму самопроголошеного правителя держави Олександра Лукашенка.

пуйло і таракан. Фото РИА Новости

Звинуватити в усьому у Кремлі традиційно збиралися НАТО.

"Здобуті воєнною розвідкою України документи свідчать про підготовку 1-ї танкової армії Росії до вторгнення та захоплення території Білорусі. Після фальсифікацій президентських виборів у Білорусі ЗС РФ розробили план вторгнення та придушення народних протестів. Окупація Білорусі планувалася під приводом уникнення втягування Росії "в Европейском континентальном районе в региональную или широкомасштабную войну со странами – членами НАТО на Западе", – зазначають у ГУР МОУ.

Було навіть розроблено "Легенду к замыслу на перегруппировку соединений и воинских частей 1-й танковой армии в район выполнения задачи". У ньому, зокрема, визначено й "ворогів" - військово-політичне керівництво та населення країн Балтії та Східної Європи, а також народ Білорусі, зокрема, патріоти та опозиція.

Також Росія збиралася знищувати об'єкти критичної інфраструктури та стратегічні об'єкти у Білорусі.

Нагадаємо, українські воїни у березні ліквідували генерал-майора Колесникова, чий підпис стоїть під планами про вторгнення в Білорусь. Саме він мав командувати окупацією країни.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації