Путін у складному становищі, може перейти до плану "Г" – Бен Воллес

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес вважає, що російський диктатор Володимир Путін проганяє свої війська в Україні "через м'ясорубку", перебуває "у дуже складному становищі" та "може перейти до наступного плану". Про це він розповів в інтерв'ю BBC Today та Sky News.

"Коли я говорю про м'ясорубку, що вони й роблять, це те, що вони вдаються до свого роду радянської тактики, коли масивна російська м'ясорубка рухається дуже повільно на кілька метрів, а не миль, на добу, на деяких ділянках. І у верхівку м'ясорубки пхають (і в цьому жорстокість тієї системи) військових із найбідніших районів Росії, і національних меншин", – зазначив він, пише Liga.net

На думку Воллеса, Росія – у становищі, коли вона не досягла своїх основних цілей, і її дії призвели до "величезних" втрат та жертв.

"Вона безперечно не в змозі окупувати Україну. Вони можуть продовжувати вбивати без розбору і руйнувати на ходу, але це не перемога", – сказав британський міністр.

Скріншот відео: Sky News

Навіть з огляду на все це Путін "не змінив бажання окупувати всю Україну, взяти Київ та Одесу", додав Воллес. Наразі він може знову спробувати змінити свою стратегію, припустив міністр.

"Росіяни зазнають невдачі на місцях у багатьох областях… Плани Путіна "A", "Б" та "В" зазнали невдачі, і він може звернутися до плану "Г", – сказав Уоллес, не уточнивши, що це може бути.

Але бажання лідера окупантів розходяться з його можливостями, уточнив глава Міноборони Великої Британії – "його армія фактично паралізована величезними втратами: понад 25 000 загиблих, можливо, вдвічі більше поранених".

Воллес переконаний: західна далекобійна зброя "спричиняє суттєвий вплив" на театр військових дій, а росіяни діють зі своєю армією "приблизно на 40-50% боєздатності". Він вважає, що атака ЗСУ на мости через Дніпро, щоб відрізати окупантів на правому березі від постачання, "поставила їх у дуже скрутне становище" та залишила росіян "в оборонній позиції" на півдні України.

Глава Міноборони країни назвав Росію фашистською державою і підтримав бажання окремих іноземців та країн воювати за Україну або підтримувати її: "Це шляхетна справа".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації