Поляки пояснили, чому не збили російську ракету у Польщі, яка летіла через країну три хвилини

Ракета, яка під час ракетної атаки Росії на Україну вранці 29 грудня порушила повітряний простір Польщі, пробула там менше трьох хвилин. Про під час брифінгу заявив командувач Оперативного командування ЗС Польщі генерал Мацєй Кліш, пише РАР.

“Об’єкт, який знаходиться в повітряному просторі Польщі, перебував на території Польщі менше трьох хвилин і залишив наш повітряний простір”, – сказав генерал Кліш. Він зазначив, що зафіксовано приблизно 40 кілометрове порушення повітряного простору Польщі, цитує повідомлення ZN.ua.

За його словами "ракету відслідковували по всій траєкторії".

“Через маневри, які вона виконувала, і її вихід з повітряного простору Польщі, я, як оперативний командувач, не ухвалював жодного рішення щодо цього об’єкта”, – сказав Мацєй Кліш.

Також він повідомив, що "лише одна ракета з помічених порушила повітряний простір Польщі". За його словами, "ця ракета повернулася на територію України".

"Ми спрямували сили - літаки, які мали її перехопити і, якщо потрібно, збити. І її перебування в Польщі, і те, як вона маневрувала, унеможливлювали цей маневр, тому їй вдалося полетіти з Польщі", - сказав начальник Генштабу ЗС Польщі Вєслав Кукула.

Нагадаємо, під час ракетної атаки Росії на Україну вранці 29 грудня у повітряний простір Польщі зайшов невідомий повітряний об'єкт, повідомили у Оперативному командуванні Збройних сил Республіки Польща.


ДО РЕЧІ:


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації