'"Покоління Другої світової війни було б в жаху", – відставний генерал Джеймс Дубік присоромив Захід через Україну

З гнівною промовою до США та ЄС звернувся експерт із Інституту вивчення війни відставний генерал Джеймс Дубік.

На думку генерала Джеймса Дубіка, Заходу слід брати приклад із політиків, які перемогли у Другій світовій війні. Вони це зробили більш рішуче, бо не запитували на тему: "А як на це відповість Путін?" "Ті, хто воював, а потім побудував Європу, яку більшість із нас успадкували, сьогодні прийшли б у жах від того, що занадто багато лідерів і громадян Америки не хочуть підтримувати Україну", — пише Дубик.

Його слова привели на своїй сторінці в Telegram-каналі співробітники Black Sea Strategy Institute, пише Діалог. Дубик так гнівно відреагував після того, як у тимчасовому бюджеті США не знайшлося місця для України.

"Сполучені Штати, НАТО та інші союзники повинні підтримувати Україну, щоб злочини Путіна не залишилися безкарними. Таке завдання було б цілком зрозуміле нашим попередникам часів Другої світової війни. Але, схоже, надто багато нинішніх американських лідерів дають слабкість перед чотирма перед ними задачами", - пише експерт ISW.

По-перше, на його думку, слід продовжувати допомагати Україні доти, доки вона не вижене путінські війська. "Путін не збирається закінчувати війну, якщо його не змусити. З огляду на поганий стан російських військ він у військовому сенсі ледве тримається і розраховує на те, що потік допомоги Україні від США і НАТО почне пересихати. Скорочуючи допомогу Україні, Конгрес США прямо допомагає Путіну в його прагненні розколоти Альянс", - пише Дубік.

По-друге, на його думку, західні союзники мали б уже давно почати швидко давати Україні всю необхідну зброю, а не вагатися місяцями в роздумах.

"Путін не може розширити масштаб війни, він ледве тримається в обороні […] контрнаступ [українців] був би набагато потужнішим і, можливо, йшов би швидше, якби союзники залишили свої самі ж вигадані страхи щодо того, що Росія може зробити, і планували б постачання на основі того, що українці мають зробити", - вважає відставний генерал-лейтенант.

"Якби голоси "найбільшого покоління" [західних лідерів часів Другої світової і після неї] могли нашіптувати пораду сьогоднішнім лідерам, то цією порадою могло бути: "Закінчуйте цю війну, поки вона не розрослася. Вам може здаватися, що це важко, але потім може бути ще гіршим. Світ потребує лідерства Америки, тож будьте лідерами!" - підсумував генерал.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації