ПАРЄ поставила хрест на легітимності Путіна - ухвалено резолюцію

У документі міститься заклик до Ради Європи та Євросоюзу про розрив контактів із російським диктатором. ПАРЄ затвердила резолюцію про невизнання Володимира Путіна як президента рф і звернулася із закликом до РЄ та ЄС припинити всі контакти з ним, за винятком тих, що здійснюються з гуманітарною метою і з метою досягнення миру.

Відповідний документ опубліковано на сайті Асамблеї, пише Діалог.

Резолюція розглядалася у зв'язку зі смертю опозиціонера Олексія Навального у російській в'язниці. У резолюції наголошується, що ухвалені раніше в рф поправки, що дозволяють Путіну знову балотуватися в президенти, суперечать не лише російській конституції, а й базовим нормам міжнародного права.

ПАРЄ закликає застосувати до чинного кремлівського режиму законодавство, спрямоване на протидію відмиванню грошей та боротьбу з фінансуванням тероризму, а також виявити всіх посібників та застосувати до них суворі покарання, включаючи конфіскацію активів.

Ще один пункт документ присвячений діяльності РПЦ, яку парламентарі класифікували як інструмент російського впливу та пропаганди (!!!).


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації