Папа Римський фактично закликав Україну капітулювати перед рашистами і підняти "білий прапор". Ватикан терміново почав тлумачити цю заяву

Папа Римський Франциск, говорячи про розв’язану РФ війну, заявив, що Україна повинна мати те, що він назвав відвагою "білого прапора", і вести переговори.

Заяву понтифіка, зроблену в інтерв’ю швейцарській телерадіокомпанії RSI, наводить Reuters, повідомляє "Європейська правда".

Під час інтерв'ю Франциска запитали про його позицію щодо обговорень між тими, хто вважає, що Україна повинна здатися, і тими, хто стверджує, що це легітимізує дії агресора.

Інтерв'юер використав у запитанні термін "білий прапор".

"Це одна з інтерпретацій, це правда. Однак я думаю, що найсильнішим є той, хто дивиться на ситуацію, думає про людей, має відвагу білого прапора і веде переговори", – сказав Франциск.

Він додав, що переговори повинні відбуватися за допомогою міжнародних сил.

"Слово "переговори" – це мужнє слово. Коли ви бачите, що ви переможені, що справи йдуть погано, ви повинні мати мужність вести переговори", – сказав Папа Римський.

Після того як слова Франциска викликали широкий резонанс, представник Ватикану виступив із заявою, в якій пояснив його слова.

"Папа вживає образ білого прапора, запропонований інтерв'юером, щоб позначити ним припинення військових дій, перемир'я, досягнуте завдяки мужності переговорів. Він бажає дипломатичного вирішення для справедливого і тривалого миру", – йдеться у заяві.

Представник Ватикану додав, що далі у цьому інтерв’ю, говорячи про інший конфлікт, але "маючи на увазі будь-яку військову ситуацію", Папа чітко заявив: "Переговори ніколи не є капітуляцією".


МЕРЕЖЕВІ МЕМИ НА ЗАЯВУ ПАПИ ФРАНЦИСКА:


Кулеба відповів на заяву Папи Римського

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував нещодавню заяву Папи Римського Франциска про те, що Київ повинен мати сміливість, аби підняти "білий прапор" та припинити бойові дії. Дипломат заявив, що у нас лише синьо-жовтий прапор.

За словами Кулеби, найсильнішим є той, хто стає на бік добра, а не намагається зрівняти обидві сторони та назвати це "переговорами". Про це глава зовнішньополітичного відомства написав в обліковому записі в соцмережі Х (колишній Twitter).

"Найсильніший той, хто в битві добра зі злом стає на бік добра, а не намагається зрівняти їх, назвавши це "переговорами"… Наш прапор — синьо-жовтий. Під ним ми живемо, помираємо та перемагаємо. Ми не підніматимемо інших прапорів", ― написав Кулеба.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації