«Не має бути рівності жертви й агресора»: Зеленський поспілкувався із Папою Римським у Ватикані і закликав засудити росію

Президент України Володимир Зеленський в рамках свого офіційного візиту до Італії зустрівся у Ватикані з Папою Франциском.

Про це повідомляє NV з посиланням на Sky TG24.

Як зазначається, Папа зустрів Зеленського, спершись на тростину. Президент України, вітаючи понтифіка, поклав руку на серце і схилив голову.

Папа Франциск подарував президенту Зеленському невелику скульптуру у вигляді оливкової гілки — символу миру. Натомість український президент подарував Папі ікону Мадонни, написану на залишках бронежилета.

За даними ЗМІ, розмова тривала близько 40 хвилин, після чого Володимир Зеленський покинув Ватикан.

За словами Зеленського, на зустрічі він подякував Папі «за його особисту увагу до трагедії мільйонів українців».

«Наголосив і на десятках тисяч депортованих дітей. Маємо докласти всіх сил задля повернення їх додому», — написав очільник держави у Telegram.

Крім цього, за словами президента, він попросив Папу засудити російські злочини в Україні.

«Бо не може бути рівності між жертвою та агресором. Також розказав про нашу формулу миру як єдиний дієвий алгоритм досягнення справедливого миру. Запропонував приєднатися до її реалізації», — зазначив Зеленський.

Також президент України Володимир Зеленський провів переговори з прем'єр-міністеркою Італії Джорджією Мелоні та президентом країни Серджо Маттареллою.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації