НАТО безпосередньо втрутиться у війну, якщо Росія перейде одну з двох червоних ліній - La Repubblica

Північноатлантичний альянс може задіяти 100-тисячний військовий контингент для воєнний дій проти Росії, якщо вона перетне одну з двох червоних ліній.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє італійське видання La Repubblica. пише Укрінформ.

«Уперше від початку війни НАТО в дуже конфіденційному порядку і без офіційних повідомлень визначило щонайменше дві червоні лінії, після перетину яких може відбутися пряме втручання в конфлікт в Україні», – ідеться в публікації.

Перша червона лінія стосується прямого чи опосередкованого втручання у війну проти України третьої сторони. Мова йде передусім про участь у вторгненні з півночі Білорусі.

Друга червона лінія – воєнні провокації проти країн Балтії, Польщі чи Молдови, що можливі в період можливого сум'яття, наприклад, під час виборчих кампаній, у Європі та США.

Водночас зазначається, що на сьогодні на немає оперативних планів, які б передбачали відправку військ, а лише оцінки можливих дій на випадок надзвичайних ситуацій як крайній захід.

За даними видання, президент Франції Еммануель Макрон під час зустрічі з головою КНР Сі Цзіньпіном, який у неділю прибув до Франції з державним візитом, має закликати Китай «зупинити Москву».


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації