Наступники Джонсона: лідерство за чинним міністром оборони Великобританії Уоллесом. І це дуже гарна новина.

Міністр оборони Бен Уоллес – кандидат, який може забезпечити високий рівень підтримки України у боротьбі з агресією РФ. Після оголошення про відставку прем'єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона постало питання про вибір його наступника.

За результатами дослідження YouGov, серед наймовірніших кандидатів лідирує чинний міністр оборони країни Бен Уоллес. Для України його призначення на пост виглядає досить перспективним та привабливим.

Відомо, що Воллес говорив про високу ймовірність вторгнення і активно попереджав про наміри Росії. При цьому російський "путінізм" він відкрито порівняв з німецьким фашизмом, а агресію самого Путіна пояснив "синдромом коротуна".

Перебуваючи на посаді міністра оборони, Уоллес активно спілкувався з міністром оборони України Резніковим. Під його контролем перебуває процес постачання озброєння. Відомо, що, на його думку, українська армія потребує не лише отримання техніки та озброєння, важливо забезпечити організацію процесу навчання для військовослужбовців.

У зв'язку з цим, призначення Уоллеса стане для України досить перспективним рішенням щодо продовження ефективного протистояння агресії РФ, пише сайт Діалог.UA.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації