На росії гучні кадрові зміни: Шойгу замість Патрушева, цивільний Білоусов керуватиме армією загарбників. Що це означає?

Російський диктатор запропонував нового кандидата на посаду міністра оборони Росії. Протеже кремлівського лідера став Андрій Білоусов. А от Сергій Шойгу відтепер обійме посаду секретаря радбезу рф.

Він замінив Миколу Патрушева. Про це повідомило російське пропагандистське видання ТАСС. 11 травня росЗМІ повідомляли, що Білоусова звільнили з посади першого віцепрем'єра та вже приготували нову посаду, пише Oboz.ua

Депутат Держдуми Андрій Картаполов повідомив журналістам, що "рішення запропонувати Білоусова на пост міністра оборони ухвалено верховним головнокомандувачем, отже воно продумане, виважене і точне".

Речник російського диктатора Дмитро Пєсков також пояснив нове призначення Путіна.

"Сьогодні на полі бою перемагає той, хто більше відкритий для інновацій, тож краще, якщо Міністерство оборони очолить цивільна людина", – сказав він.

59-річний Андрій Білоусов має економічну освіту. В різні роки був працівником Інституту економіки та прогнозування науково-технічного прогресу СРСР, гендиректором Центру макроекономічного аналізу та короткострокового прогнозування.

З 2012 року обіймав посаду міністра економічного розвитку, а з 2013 до 2020 був помічником президента. 21 січня 2020 року був призначений першим віцепрем'єром.

РосЗМІ називають Білоусова жорстким керівником та передбачають масштабний внутрішній аудит при ньому та переведення економіки росії на військові рейки.

Інших представників силового блоку путін перепризначив:

– Сергій Лавров – міністр закордонних справ;

– Валерій Герасимов – очільник генштабу;

– Костянтин Чуйченко – голова Мін'юсту;

– Володимир Колокольцев – голова МВС;

– Олександр Куренков – голова МНС;

– Олександр Бортніков – директор ФСБ;

– Сергій Наришкін – голова СЗР;

– Віктор Золотов – керівник Росгвардії;

– Дмитро Кочнев – голова ФСТ.

Російський диктатор Володимир Путін звільнив із посади Секретаря Радбезу країни-агресора Миколу Патрушева. На його місце стане Сергій Шойгу, який зараз обіймає посаду міністра оборони рф.

Про це пишуть російські пропагандистські видання. Указ про призначення Шойгу секретарем Ради безпеки РФ диктатор підписав у неділю, 12 травня. Як заявив путінський прессекретар Дмитро Пєсков, нова посада Патрушева буде відома за кілька днів.

Його звільнено з посади "у зв'язку з переходом на іншу роботу".

За словами Пєскова, Шойгу "продовжить працювати у сфері, яку знає зсередини, він буде курирувати роботу Федеральної служби з військово-технічного співробітництва рф". Крім того, він буде одночасно заступником Путіна у Військово-промисловій комісії РФ.

Пєсков видав, що "дуже важливо вписати економіку силового блоку в економіку країни, щоб вона відповідала динаміці".

Микола Патрушев, як відомо, перебував на посаді Секретаря Ради безпеки Росії рівно 16 років – він був призначений ще президентом РФ Дмитром Медведєвим 12 травня 2008 року.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації