Машина попа Кіріла Гундяєва у Москві потрапила в ДТП. У неї на швидкості врізалася "Volvo" (відео)

Одразу кілька російських Telegram-каналів повідомили про те, що в Москві потрапив в аварію автомобіль, Aurus, який, можливо, належить патріарху Кирилу.

Про це пише УП з посиланнам на російські телеграм-канали та пропагандистські видання "РИА Новости", РБК, російський "Інтерфакс".

"Автомобіль Aurus, що, можливо, належить патріарху Кирилу, потрапив у ДТП у центрі Москви. Хто перебував в авто − невідомо. Кремлівські ЗМІ пишуть, що машина належить патріарху Кирилу. Інформація офіційно не підтверджена", - йдеться у повідомленні.

Схожі повідомлення також опублікували інші пабліки. База повідомляє, що, аварія сталася о 6:30 ранку на перетині проспекту Миру і Лікарняного провулка. Автомобіль "Вольво" виїжджав з провулка, коли в нього врізався "Аурус".

Унаслідок зіткнення машин постраждала одна людина, але від госпіталізації вона відмовилася.

База пише, що за попередніми даними, машина Aurus закріплена за патріархом Кирилом, але чи був він сам в автомобілі − поки невідомо.

Пабліки також поширили фото і відео з місця аварії.

Водночас російський "Інтерфакс" із посиланням на джерело в РПЦ повідомив, що інформація ЗМІ про аварію з машиною патріарха Кирила не відповідає дійсності.

За словами співрозмовника, нібито станом на 9:50 автомобіль Aurus із патріархом Кирилом під'їжджав до храму Христа Спасителя.

Цікаво, що кілька днім тому анонімний телеграм-канал "Генерал СВР" повідомляв, що пуйлу донесли про незадоволення кіріла його діями. Далі - мовою оригіналу:

"..Одно из закрытых совещаний с участием Путина было с представителями руководства силового блока. После основных докладов о ситуации в стране и на фронте, перешли к обсуждению насущных вопросов. Президенту доложили, что Патриарх Кирилл, во время общения с близкими к нему людьми, дал негативную оценку действиям президента по широкому кругу проблем. Так, по мнению Патриарха Кирилла, Путин хочет от Бога откупиться иконами. Кирилл выразил мнение, что президент не является верующим человеком, а "к Богу бежит, когда петух в жопу клюнет".

Патриарх задавал и риторические вопросы "что, с шаманами не получилось?", и "неужели у Юрки (Ковальчука) сатанисты закончились?" Кирилл сделал и довольно странное для Патриарха высказывание, дескать, "если Бог есть, то гореть Вовке в аду вечно, и никакие иконы не помогут". Президент был несколько озадачен полученной информацией и даже нелестно высказался в адрес Патриарха, но после перешел к обсуждению иных вопросов. Среди прочего, Путина проинформировали о готовящейся операции по задержанию нескольких шпионов, граждан недружественных стран, на что президент отреагировал живо и с интересом. Тема Патриарха Кирилла всплыла во время второго закрытого совещания президента с несколькими людьми из близкого круга, и здесь Путин дал волю эмоциям и обрушился в сторону Кирилла руганью и угрозами, суть которых сводилась к тому, что Патриарха давно пора менять, этот засиделся..."

Чудово, коли павуки в банці жруть один одного…


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації