Лукашенко пригрозив перейти кордон України і заговорив про "червону межу"

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що без зброї перейде кордон України і поверне її, хоча куди саме – не уточнив. Водночас "попередив" Київ, нібито його спроба вирішити силою ситуацію на Донбасі закінчитися трагедією.

Такими висловлюваннями він поділився на пресконференції 9 серпня, яка пройшла під назвою "Велика розмову з президентом", пише Обозреватель.

"Ви якось допригаєтеся, і я перейду кордон без зброї, зберу не 40, а щонайменше 90% українців, і ми Україну повернемо..." – заговорив невизнаний білоруський лідер про "червону межу" для української держави

Разом із тим запевнив, що сам він "мирна людина", а його країна "ніколи не зробить капості Україні", якщо вона "першою не ступить зі зброєю на територію Білорусі"

На брифінгу український журналіст запитав про те, на чию ж сторону стане білоруська держава, якщо Київ захоче повернути окуповані РФ території Донеччини, Луганщини й Крим за допомогою третіх країн

"Якщо ви знову з Росією зіткнетеся, я буду між вами. Навіть якщо це буде загрожувати моєму життю. Але я впевнений, що ні перший, ні другий варіант не реальний. Його не буде. Тому що розумних голів в Україні достатньо. Будь-яка ваша спроба силою вирішити питання закінчиться трагедією для України", – висловився Лукашенко.

На цій же пресконференції Лукашенко заявив, що коли останній олігарх у РФ визнає окупований нею Крим російським, то і "за ним справа не заржавіє" й він теж піде на це.


Коментарі:
Більше новин по темі: