Лукашенка офіційно оголосили переможцем президентських виборів: білоруси обурені неймовірними фальсифікаціями і скликають Марш свободи

ПЕРЕВЕРШИВ МУГАБЕ /

У Білорусі з'явилися офіційні результати виборів. Про це повідомляє Nexta Live, передає Цензор.НЕТ.

"ЦВК оголосила остаточні підсумки "виборів". Лукашенко - 80,1%, Тіхановська - 10,1%", - йдеться в статті. "Президентом Республіки Білорусь обрано Олександра Григоровича Лукашенка", - йдеться на сайті ЦВК.

Чинний президент Олександр Лукашенко попередив, що страйки можуть дуже негативно позначитися на майбутній роботі підприємств. Про це пише TUT.by.

"Для початку - я поки живий і не за кордоном, як тут деякі наші шановні "свядомыя" розкручують: президент залишив країну і перебуває за кордоном. Сьогодні 14-те число, ми з вами зустрічаємося для того, щоб обговорити роботу будівельної галузі", - зазначив Лукашенко.

Про можливі наслідки страйків він розповів на конкретних прикладах. У випадку з "Білоруськалієм", якщо зупинити це підприємство, яке нормально працює, на кілька днів, то це буде на руку основним конкурентам у Росії і Канаді: "Якщо вони застрайкують на два дні, то конкуренти - росіяни і канадці - перехрестяться. І швиденько на ринок поставлять те, що вони хочуть поставити".

Аналогічно і щодо роботи машинобудівних підприємств, таких як МТЗ, МАЗ та інші.

"Як мені доповіли, на МАЗі або МТЗ був приклад один: там 20 осіб вирішили висловити свою думку, кинули роботу і пішли. Заввиробництва каже: добре, йдіть хлопці, у мене людей вистачає, вся ця зарплата ось цих людей. Повернулися, назад прийшли на роботу", - продовжив Лукашенко.

"Людям треба сказати, що це єдиний шанс у них врятувати підприємство. Рятуючи підприємство, будеш годувати свою сім'ю. На вулиці можна походити. Он їх, тисячами ходять. Можна приєднатися, походити. Але там грошей якщо і дадуть, то на два дні. Там декому доплачують. Ми їх знаємо, ми показували їх. Ну, на два дні дадуть. А потім що?" - запитав він.

Російська пропагандистка Маргарита Симоньян натякнула, що Росії потрібно ввести своїх військових у Білорусь, у якій уже кілька днів протестують громадяни, незгодні з результатами президентських виборів.

Про це вона повідомила у Twitter.

"А взагалі час уже ввічливим людям навести лад, звісно. Як вони вміють", - йдеться в повідомленні.

"Ввічливими людьми" називають озброєних людей без розпізнавальних знаків, іноді їх називають "зелені чоловічки". У лютому-березні 2014 року "ввічливі люди" несподівано з'явилися в українському Криму біля військових частин, адміністративних будівель. Там вони блокували і брали під свій контроль стратегічно важливі об'єкти. Так і починалася окупація Криму.

У Білорусі анонсовано загальнонаціональний Марш свободи

Усіх громадян Білорусі, незгодних з результатами виборів, кличуть на загальнонаціональний Марш свободи в неділю. Про це повідомляє Nexta Live, передає Цензор.НЕТ.

"Неділя - день найбільшого в історії Білорусі, виключно мирного маршу, яким ми пройдемо вулицями і проспектами наших міст, з усмішками і гідністю. Вийдемо цілими сім'ями, будинками, робочими колективами - співробітники всіх галузей, медики, робітники, службовці, викладачі, діячі культури, військові. Висловимо слова подяки всім, хто в цей переломний момент був на стороні народу. Згадаємо всіх, хто в боротьбі за свободу постраждав", - йдеться в анонсі.

Захід відбудеться 16 серпня о 14:00 в Мінську на проспекті Незалежності, центральних вулицях і площах інших міст країни.


Коментарі:
Більше новин по темі: