Кадирову скоро кирдик? Глава Чечні у комі: московські лікарі відмовилися його лікувати

Глава Чечні Рамзан Кадиров впав у кому, з якої його не змогли вивести ні лікарі у Грозному, ні московські медики. Кадиров у комі перебуває вже кілька днів, і подейкують, що в нього дедалі менше шансів на життя.

Про це повідомили в оточенні чеченського глави. Цю інформацію підтвердив і представник ГУР Андрій Юсов. Він заявив, що Кадиров давно нездоровий. А зараз у нього загострилися хронічні хвороби, що й призвело до коматозного стану.

“Так, дійсно, є інформація, що військовий злочинець Кадиров перебуває у тяжкому стані – хвороби, які були, загострилися та призвели до такого тяжкого стану”, – сказав він.

При цьому він наголосив, що не йдеться про бойове поранення, яке Кадиров міг отримати під час поїздки на фронт. Мова — саме про захворювання, на які чеченський лідер страждає вже багато років, пише видання Економічні новини.

Подейкують, що він має великі проблеми з нирками. Вони фактично відмовили, і навіть діаліз вже не допомагає. Про те, що у Кадирова хворі нирки побічно свідчить і його обличчя, що неприродно роздулося. Буквально за трохи більше ніж рок він сильно змінився зовні, що свідчить про великі проблеми зі здоров’ям. Хоча сам Кадиров неодноразово це заперечував, похваляючись на камеру відмінним самопочуттям.

Про те, що чеченський диктатор впав у кому, повідомили представники чеченської діаспори, яка не підконтрольна ні Грозному, ні Москві. Кажуть, що Кадирова терміново літаком відправили до Москви. Проте тамтешні медичні світила розвели руками, заявивши, що вони нічим не можуть допомогти 46-річному лідеру Чечні. Зрештою його доставили назад до Грозного і зараз терміново готують до відправки на лікування за кордон, ймовірно в ОАЕ.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації