Гидота в Петербурзі, або Яким би мав бути діалог справжніх журналістів з путіним?

Знаєте, що найогидніше на зустрічі Путіна з журналістами під час ПМЕФ у Петербурзі? Не маразматичні висловлювання путіна. З ним давно все ясно. Найогидніше – присутні «журналісти». Ніхто з них не поставив жодного питання, яке б виставило путіна брехуном. Крім обслуги Москви, там були Associated Press та Reuters. Навіщо? Щоб їсти криваву локшину, яку путін вішав їм на вуха?

Кожен міг би макнути мерзотника в його брехню. Але «журналісти» сиділи «рівно» та кивали, з розумним виглядом записували щось у свої блокнотики. Жалюгідні.

Яким мав бути діалог справжніх журналістів (Ж) із путіним (П)?

1. П: Ніхто не говорить про переворот у Києві.

Ж: А як це пов'язано з війною? Росія вважає, що має право бомбити міста і захоплювати чужі території, якщо на її думку у сусідів стався «переворот»?

П: Росія не напала на Україну, а боронилася.

Ж: А чим саме Україна, яка не має ні ядерної зброї, ні навіть ракет середньої дальності, загрожувала ядерній державі Росії, яка перевершує Україну в рази за чисельністю армії, кількістю літаків, танків, кораблів, ППО тощо? (Статистика ООН).

П: Росія мала право надати допомогу республікам Донбасу.

Ж: Дотримуючись цієї логіки, іноземні держави мали право надати допомогу Чечні у 1994 та 1999? Громадянин Росії Гіркін, міністр оборони ДНР, стверджував, що без захоплення його загоном Слов'янська, «ДНР» не було б…

Командири «ЛДНР» в інтерв'ю стверджують, що саме ЗС Росії вели бої за Іловайськ та Дебальцеве. Главою уряду ДНР був громадянин Росії Бородай. Тобто це ніякі не «республіки», Росія окупувала ці території та поставила там маріонеткові уряди.

Мільйони українців змушені були тікати з Донецька та Луганська на території підконтрольні Києву. Який стосунок до «допомоги республікам Донбасу» має окупація Херсона, Мелітополя? Бронетанкові колони на Київ, Суми, Харків, Миколаїв? Ракетно-бомбові удари?

…За даними ООН на Донбасі 2021 року загинули 18 мирних жителів, в основному через міни. З 2022 року на Донбасі загинули десятки, якщо не сотні тисяч людей. Зруйновано десятки міст та сіл. Ви вважаєте війна допомогла цим мешканцям Донбасу, їхнім близьким?

П: Припиніть постачати Україні зброю та бойові дії завершаться за 2-3 місяці.

Ж: Якщо Росія хоче завершити бойові дії, вона може вивести свої війська із міжнародно визнаної території України. І війна закінчиться не через 2-3 місяці, а миттєво.

П: Вигадали, що Росія хоче напасти на НАТО. Це нісенітниця, марення собача.

Ж: Ви, мабуть, зверталися до спікерів на державному телебаченні Росії, які щовечора розповідають, як захоплять Сувалкський коридор, розбомблять Лондон, Париж, Берлін і Варшаву… Заступник голови Ради безпеки Росії Медведєв заявив: «для тих ворожих країн, чиї землі далі за зону покриття тактичної ядерної зброї (ТЯО), є, нарешті, стратегічний потенціал». Дмитро Анатолійович - «тупий як цей стіл»?

…А як розцінювати ваші слова: «країни НАТО повинні пам'ятати, що члени альянсу, як правило, держави з невеликою територією та дуже щільним населенням»?

Цей діалог можна було б продовжувати, возити брехливого гопника безсовісною випещеною ботоксною мордою по «тупому столу», викриваючи його нескінченну брехню. Але замість журналістів на зустріч із дідусем за старою кремлівською традицією привезли ескортниць...

Джерело: Х-Твіттер.
Акаунт: Вал Мишель (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації