Байден заявив про загрозу кібератак: зростає ймовірність війни з великою державою

І ЦЕ СЕРЙОЗНО

Президент США Джо Байден попередив про загрозу серйозних кібератак. За його словами, вона зростає з боку Росії і Китаю, у зв'язку з чим збільшується ймовірність "справжньої війни зі зброєю".

Як пише Обозреватель з посиланням на Reuters, зараз в адміністрації Байдена кібербезпека стала першим пріоритетом на порядку денному. Це пов'язано з недавньою серією атак на компанії SolarWinds, Colonial Pipeline, JBS і Kaseya.

Злом низки компаній завдав США великої шкоди. Деякі з атак зачепили запаси палива і продовольства в різних частинах країни.

"Я думаю, що більш ніж імовірно, що ми закінчимо війною – справжньою війною зі зброєю з великою державою – це буде наслідком кібератак, і вірогідність зростає в геометричній прогресії", – сказав Байден під час свого виступу в офісі директора Національної розвідки США.

Нагадаємо, раніше Байден зажадав від президента Росії Володимира Путіна вжити заходів для стримування кіберзлочинців із РФ. Також він попередив, що Сполучені Штати вживатимуть будь-які заходи для захисту.

Президент США відреагував на нещодавню хакерську атаку, внаслідок якої постраждали близько 200 американських компаній у Флориді. За його словами, в Штатах поки не впевнені, чи стоїть за цим Росія, проводиться розслідування.


Коментарі:
Більше новин по темі: