Армія Ізраїлю увійшла до всіх міст на кордоні із Сектором Гази. Тривають бої

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) зайшла до всіх міст на кордоні із Сектором Гази, які сьогодні, 7 жовтня захоплювали терористи ХАМАСу.

Про це повідомляє The Times Of Israel посилаючись на заяву голового речника Армії оборони Ізраїлю, контрадмірала Даніеля Хагарі, цитує Суспільне.

Зокрема, Даніель Хагарі підтвердив загибель ізраїльських солдатів у боях з терористами. На півдні продовжуються бойові дії у 22 осередках, у тому числі в Беєрі та Офакімі, звідки були повідомлення про заручників. Водночас він не назвав кількість загиблих та заручників.

"Є заручники й військовополонені, яких захопив ХАМАС. Також є загиблі серед бійців Армії оборони. Точної цифри поки що не маємо — у нас війна", — сказав Хагарі.

За його словами, ізраїльські війська досягли всіх міст на кордоні із Сектором Гази та працюють над зачисткою кожного з них. До самого кордону перекидаються чотири дивізії, які приєднаються до 31-го батальйону.

Напередодні представник ЦАХАЛ Річард Гехт заявив, що в армії оборони Ізраїлю розраховують до кінця суботи, 7 жовтня, завершити зачистку терористів ХАМАС, які проникли на територію країни.

Що відомо про ситуацію в Ізраїлі

Вранці 7 жовтня Ізраїль атакували з Сектору Газа. По центральних та південних районах Ізраїлю завдано масованого ракетного удару. Є загиблі, сотні людей поранені. Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) заявила, що терористи також намагалися проникнути на південь Ізраїлю з Гази. Мешканців просять залишатися у своїх домівках.

Прем'єр-міністр країни Біньямін Нетаньягу заявив, що Ізраїль перебуває у стані війни. Міністр оборони Ізраїлю запровадив особливий стан у центральній частині країни після обстрілів із Гази.

ХАМАС заявив, що випустив 5000 ракет по Ізраїлю під час своєї ранкової атаки. В МЗС України Суспільному повідомили, що наразі не мають даних щодо постраждалих українців.

За даними МЗС, громадян України наразі немає серед постраждалих внаслідок бойових дій в Ізраїлі.

Що відомо про ізраїльсько-палестинський конфлікт

В 1967 році Ізраїль окупував Східний Єрусалим та Західний берег, більшу частину Сирійських Голанських висот, а також Сектор Гази та Єгипетський півострів Синай.

15 серпня 2005 року в рамках плану одностороннього розмежування, Ізраїль почав евакуацію єврейських поселенців (8500 осіб) і військ з району. До 22 серпня Сектор Гази покинули всі єврейські поселенці. 12 вересня був виведений останній ізраїльський солдат, що завершило 38-річну ізраїльську окупацію Сектора Гази.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації