Заробляти й наближати перемогу: журналістів навчали новим підходам маркетингу під час війни

Як заробляти, попри війну? Заробляти, щоб вижити, донатити на ЗСУ й наближати перемогу. Журналістів з усієї України, зокрема, сходу, півдня та центральної частини держави, а також і буковинських медійників, запросили на тренінг у Карпати. Два дні тривали навчання школи ефективних медіа для регіональних журналістів, який організував Український кризовий медіа-центр у рамках програми USAID DOBRE.

Майже 50 журналістів та редакторів регіональних ЗМІ з’їхалися до Яремче Івано-Франківської області, аби дізнатися про способи ефективної монетизації та вдосконалити навички роботи в соцмережах.

- Війна - це нові виклики, до яких маємо пристосуватися, щоб вижити. В цей час важливо знайти нові підходи до заробітку, - зауважила спікер заходу, комерційна директорка медіа "Рубрика" Анастасія Куриленко. - Нині для ЗМІ дуже важлива самореклама, а також нові фішки й підходи до співпраці з аудиторією.

"Під час війни ЗМІ допомагають наближати перемогу. Тому можливість втриматися на плаву й заробляти, щоби розповідати правду про війну світу, дуже важливо", - зауважила спікерка.

Різноманітні дослідження та соціологічні опитування довели, що чимало українців після повномасштабного вторгнення за новинами перейшли до соцмереж. Там вони можуть отримати основну й коротку інформацію, подекуди оперативніше, як ті ж газети чи телебачення.

Про співпрацю з аудиторією в соцмережах розповіла SMM-менеджерка онлайн-медіа рішень "Рубрика" Ірина Шульган.

- Дуже важливо розуміти специфіку будь-якої із соцмереж та налагодити співпрацю зі своїми підписниками через кожну із них, - зазначила Ірина Шульган. - Це покращить комунікацію медіа з її читачами, а також зорієнтує, які потреби аудиторії - ключові.
Під час навчання журналісти ділилися досвідом, а також намагалися популяризувати сторінки своїх медіа в соцмережах на практиці.

- Більше аудиторії, нових підходів до монетизації - вищі шанси бути на плаву й стояти опорою для своєї країни в непростий час війни, - зауважили організатори зустрічі.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації