Труха-Чернівці: допомагає ЗСУ та підтримує інформаційний фронт країни

Труха-Україна, до мережі якої входить телеграм-канал Труха-Чернівці, це не просто популярний телеграм-канал, це потужний інструмент боротьби з російською пропагандою та фейками. З початку повномасштабного вторгнення канал витратив понад 21 млн грн на допомогу ЗСУ. Кошти було витрачено на закупівлю дронів, військової амуніції, одягу та взуття, автомобілів, пального, інших необхідних речей та медичну реабілітацію бійців.

Труха - Чернівці один з найпопулярніших телеграм-каналів Чернівців, частина найбільшої мережі всеукраїнських пабліків Труха, який долучився до допомоги нашим захисникам. Протягом останніх двох місяців Труха допомагає 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді, яка зараз працює на Запорізькому напрямку. Зокрема обладнання для ефективної роботи наших бійців – монітори та ноутбуки.

«Труха – це важливий ресурс для українців, які шукають інформацію про війну. Канал є потужним інструментом для боротьби із російською пропагандою з перших днів повномасштабного вторгнення. Я особисто тримаю інформаційний фронт з початку війни та допомагаю українцям отримувати правду», – каже Максим Лавриненко, адміністратор українського телеграм-каналу «Труха-Україна» та мережі пабліків Труха.

Труха-Чернівці допомагає українцям бути обізнаними про те, що відбувається в країні та протистояти російській пропаганді. Канал постійно працює над удосконаленням своєї роботи та підвищенням професійного рівня. Команда Труха-Чернівці навчається у професійних журналістів та кращих кейсів у роботі в інформаційному просторі.

«Ми пишаємося тим, що можемо зробити свій внесок у боротьбу України за свободу. Ми будемо продовжувати працювати над тим, щоб наблизити нашу перемогу», – каже Лавриненко.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації