Санкції проти «каналів Медведчука»: Верховний суд відмовив у задоволенні позову громадянина, який оскаржував указ Зеленського

Касаційний суд у складі Верховного суду завершив розгляд справи за позовом громадянина, який оскаржував указ президента Володимира Зеленського в частині застосування санкцій до «телеканалів Медведчука».

Про це повідомляє пресслужба суду.

Суд у задоволенні позовних вимог відмовив повністю.

Повний текст постанови буде протягом п’яти днів.

2 лютого президент Володимир Зеленський ввів в дію рішення РНБО щодо персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкції) щодо нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака.

Також на 5 років ввели санкції проти його каналів 112 Україна, NewsOne, ZIK, які пов’язують з його колегою по фракції, кумом президента РФ Віктором Медведчуком.

За словами президента Володимира Зеленського, рішення про санкції чітко обгрунтовано через фінансування з Росії і співпраці з терористичними організаціями. Вночі на 3 лютого телеканали 112 Україна, NewsOne і ZIK почали відключати від ефіру різних мереж.

Власник каналів Тарас Козак зажадав від президента надати докази його співпраці з терористами, про що раніше заявляли в РНБО. У спільній заяві телеканали пообіцяли продовжити роботу, звинувативши Зеленського в «політичній розправі над неугодними ЗМІ».


Коментарі:
Більше новин по темі: