РНБО ввела санкції проти телеканалу "Наш": що відомо

У п'ятницю, 11 лютого, Радою нацбезпеки запровадив санкції проти телеканалу "Наш".

Про це секретар Олексій Данилов повідомив на брифінгу за підсумками виїзного засідання РНБО, яке відбулося у Харкові, пише Апостроф.

За даними наших джерел, питання розглядалося лише по телеканалу - колишнього депутата Євгена Мураєва, якого асоціюють із цим ЗМІ, не чіпали.

Які саме санкції запроваджено і чи буде закрито телеканал - поки що неясно.

"Санкції проти телеканалу "Наш" запроваджуються на основі відповідних документів за поданням СБУ", - сказав Данилов.

Санкції введені терміном на 5 років, вони торкаються компанії Наша Прага, ТОВ Наш 24, ТОВ Наш 365 та ще однієї компанії, зареєстрованої на Кіпрі.

"Материнська компанія знаходиться у вас на Кіпрі, не знаю, чи знаєте ви, що ви кіпріоти частково… Саме проти цієї компанії-власниці було видано сьогоднішні санкції. Вони вводяться на підставі подання Служби безпеки України. Мова не йде – НАШ, ваш, мій, твій – будь-які документи ми розглядаємо за поданням СБУ і ухвалюємо рішення", - заявив Олексій Данілов.

"Те, що прозвучало, означає закриття телеканалу НАШ", – заявив в ефірі телеканалу Мураєв

Нагадаємо, закриття медіа неодноразово вимагали протестувальники через поширення російської пропаганди. Вони влаштовували мітинги біля будівлі телеканалу, оскільки в ефірах “Нашого” неодноразово звучали скандальні заяви та висловлювання, що суперечать українській політиці.

Телеканал “Наш” розпочав мовлення у 2018 році на базі каналу "Максі-ТВ", його засновником і власником був Євген Мураєв. У червні 2021 року він перестав керувати медіа, однак все ще продовжував впливати на його редакційну політику.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації