Путін після бунту Пригожина зустрічався з ним у Кремлі: у Libération розкрили подробиці

Ватажок російської ПВК "Вагнер" Євген Пригожин після свого заколоту 24 червня практично зник із публічного простору. ЗМІ отримали інформацію, що олігарх нібито приїжджав до Кремля й навіть зустрічався з російським диктатором Володимиром Путіним.

Про це заявила французька газета Libération із посиланням на анонімні джерела в західній розвідці. Стверджується, що Пригожин прибув до Москви ще 1 липня, а на переговорах були присутні командири його ПВК. Обговорювали вони майбутнє приватної військової компанії, цитує видання Обозреватель.

"Кремлівськими переговорниками" виступили генерал Віктор Золотов, лояльний до президента директор Росгвардії, та Сергій Наришкін, начальник зовнішньої розвідки країни-агресора.

За неофіційними повідомленнями, починаючи з п'ятниці, 1 липня, припускають, що Євгена Пригожина тримають під вартою в Кремлі, куди його призвали разом із провідними командирами його організації.

Він зустрівся з Володимиром Путіним, а також провів зустріч із генералом Віктором Золотовим, який є командувачем Національної гвардії Росгвардіі і одним із найприхильніших послідовників президента. Крім того, у нього відбулася зустріч із Сергієм Наришкіним, керівником російської зовнішньої розвідки.

Як відбулися переговори, інформації в журналістів нема. При цьому публічно представники Кремля намагалися відсторонитися від Пригожина. Коли нещодавно у прессекретаря президента РФ Дмитра Пєскова запитали місцезнаходження ватажка "вагнерівців", той недбало відповів: мовляв, у Москви "немає ні можливості, ні бажання" відстежувати пересування Пригожина.

Раніше Інститут вивчення війни заявив, що Україна вже виграла від спроби Пригожина влаштувати переворот у Росії і може виграти ще більше. Ймовірно, "Вагнер" більше не зможе воювати проти України, що зменшить здатність Москви вести війну.

В ISW також вважають, що кремлівський диктатор продовжує дозволяти ПВК "Вагнер" та її власнику Пригожину діяти в Росії. Досі немає ознак того, що влада країни-агресора висилала або затримувала командирів чи рядових бойовиків серед "вагнерівців", які брали участь у збройному бунті.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації