Чому просування армії росії під Авдіївкою втрачає темп: в NYT назвали причини

Темпи просування армії країни-агресора РФ під Авдіївкою на Донеччині сповільнюються після швидких успіхів, коли ворогу вдалося захопити саме місто та кілька населених пунктів довкола нього. Є кілька причин такого розвитку подій, кажуть військові експерти. Зокрема, значну роль відіграє місцевість, яка не сприяє наступальним операціям.

Про це пише The New York Times. Тепер росіянам доводиться проводити штурмові дії у відкритих полях "з невеликим прикриттям", повідомляє OBOZ.

"Російські війська, здається, намагаються просунутися вперед, використовуючи невеликі штурмові групи піхоти, але їх знищують на відносно відкритій місцевості на захід від Авдіївки", – сказав Пасі Пароїнен, аналітик Black Bird Group.

Так, поки російські війська атакують Бердичі, Орлівку та Тоненьке через відкриті поля, українські підрозділи утримують висоти, що допомагає їм ліквідовувати окупантів, що наближаються.

Також варто враховувати, що російські війська, які пережили захоплення Авдіївки, виснажені місяцями важких боїв.

Водночас Україна скерувала значні сили для оборони цього району. The NYT пише, що Київ відправив деякі зі своїх найкращих військ та озброєння на захід від Авдіївки. Зокрема, йдеться про 47-му ОМБр "Магура".

Фото: The New York Times

Українська армія "залучає всю можливу зброю" для боротьби з окупантами під Авдіївкою, заявив голова громадської дослідницької групи Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан.

"Захоплення Авдіївки не призвело до падіння українських ліній оборони, не дало росіянам можливості вийти на відкриту територію або навіть досягти великих успіхів. Немає рішучих дій чи прориву (з боку військ РФ. – Ред.)", – констатував Тібо Фуйе, заступник директора Інституту стратегічних і оборонних досліджень США, що є частиною Французького дослідницького центру.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації