Жителя Дністровського району судитимуть за реєстрацію спецтехніки за підробленими документами

За даними слідства, 59-річний житель Дністровського району одержав у громадянина 25 тис. грн неправомірної вигоди за вплив на посадових осіб Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області щодо безперешкодної реєстрації сільськогосподарської та спеціальної техніки, а також видачі відповідних свідоцтв. Крім того, підробив договір купівлі-продажу даної сільгосптехніки та висновки спеціаліста з проведення обстеження на відповідність ідентифікаційних номерів і супровідних документів.

Фото пресслужби обласної прокуратури

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт відносно згаданого жителя, який одержав неправомірну вигоду за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, підробив та використав підроблені офіційні документи (ч. 2 ст. 369-2, ч. 1, ч. 4 ст. 358 КК України).

Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні здійснювали слідчі СУ ГУНП в Чернівецькій області, за оперативного супроводу Управління СБ України в Чернівецькій області.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації