Заборгували понад два мільйони: на Буковині проти підприємства будматеріалів розпочали кримінальне провадження
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області забезпечили відшкодування завданих державі збитків за фактом ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Підприємством перераховано до Державного бюджету 2,3 млн грн.
Про це повідомляє Бюро економічної безпеки України.
Слідством встановлено, що упродовж 2022 року підприємство з виготовлення будівельних матеріалів в Чернівецькій області не сплатило до бюджету єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
З урахуванням зібраних у кримінальному провадженні доказів, службовій особі підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 212-1 КК України (ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування).
Кримінальне провадження розпочато на підставі аналітичного продукту, складеного аналітиками Чернівецького теруправління БЕБ. Досудове розслідування здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області за процесуального керівництва прокурорів Чернівецької обласної прокуратури.
-
Бюро економічної безпеки скерувало до суду справу про незаконне розмитнення авто у Чернівцях. Відомі деталі
-
Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном. Банда підпалювала майно українців - встигли знищити чотири приватні будинки та п’ять квартир
-
На Буковині митники придумали схему незаконного переміщення електронних сигарет в обхід кордону
-
На Буковині судитимуть чоловіка, який селянам робив "липові" посвідченя тракториста. Брав не дорого
-
БЕБ на Буковині припинило діяльність нелегальної АЗС у прикордонному населеному пункті. Село чомусь не називають...
-
У Чернівцях вандали зіпсували підсвітку та обмалювали опори у сквері Дня Вишиванки