Везуть овочі, фрукти та картриджі для електронних сигарет: які пакунки з незадекларованими товарами знаходять чернівецькі митники

Працівники управління по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил Чернівецької митниці запобігли спробі ввезення на територію України незадекларованих овочів та фруктів. Окрім того, виявили незадекларовані картриджі для електронних сигарет на загальну суму майже 300 000 гривень.

Про це повідомляє Чернівецька митниця.

9 листопада під час огляду вантажного автомобіля, який переміщував до України авокадо, помідори, кабачки, огірки та гранат свіжий, посадовими особами митниці виявлено на 700 ящиків товару більше, ніж було зазначено в товаро-супровідних документах.

Громадянин іноземної держави (директор фірми відправника) вчинив дії, спрямовані на переміщення вищевказаного товару через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом подання митному органу як підстави для переміщення документів, що містять неправдиві відомості щодо кількості товару та його вартості.

Чернівецькими митниками запроваджено справу про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного колексу України, товар вагою 3 377 кг вилучено на склад митниці.

Санкція ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів.

Посадовими особами Чернівецької митниці виявлено незадекларовані картриджі для електронних сигарет на загальну суму майже 300 000 гривень.

На митному посту «Порубне-Сірет» 9 листопада чернівецькі митники запровадили дві справи про порушення митних правил за ознаками ст. 471 Митного кодексу України відносно громадян України, пасажирів пасажирського автобусу за маршрутом «Київ-Стамбул».

Під час здійснення митного контролю особистих речей вказаних вище громадян, виявлено незадекларовані та не предʼявлені до митного контролю 590 пачок з картриджами «Juul Pod» з рідиною для багаторазової електронної сигарети.

Вказані предмети правопорушення тимчасово вилучено на склад митниці.

Недекларування товарів, що підпадають під встановлені законодавством обмеження щодо вивезення за межі митної території України та які переміщуються громадянами - тягне за собою накладення штрафу у розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією таких товарів.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації