У Чернівцях заарештували двох фальшивомонетників з румунськими паспортами

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області повідомили про підозру двом продавцям підробленої іноземної валюти. Наразі їх заарештовано.

Як повідомляє ТУ БЕБ у Чернівецькій області, під час проведення досудового розслідування детективи зафіксували непоодинокі факти продажу підроблених євро і доларів США. За інформацією слідства, фальшиві гроші збували через обмінні пункти по всій території України.

Працівники Теруправління провели обшуки та вилучили 1200 євро та 1800 доларів США різного номіналу, мобільні телефони, компʼютерну техніку, паспорти громадян Румунії та транспортні засоби.

Водночас, як повідомляє Чернівецька обласна прокуратура, чоловіки налагодили злочинний механізм одержання прибутку від продажу фальшивих євро та доларів США.

За даними слідства, ділки діяли за напрацьованою схемою: купували підроблені купюри у невстановлених слідством осіб, надалі обмінювали їх на національну валюту. Щоб не викликати зайвої уваги, вони здійснювали обмін у різних обмінниках на території Чернівецької області.

За такою схемою підозрювані обміняли 1200 євро та 1800 доларів США, які не відповідають грошовим знакам аналогічних номіналів та зразків, що знаходяться в офіційному обігу країни виробника.

Крім того, встановлено, що 21-річний підозрюваний, знайшовши на одному з сервісів оголошення про продаж квадроцикла, придбав його у громадянина за підроблені 3000 доларів США.

Наразі встановлюються інші, причетні до злочину особи.

Двом учасникам незаконної діяльності повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 199 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють детективи Теруправління БЕБ у Чернівецькій області. Оперативний супровід - УСБУ в Чернівецькій області, УСР у Чернівецькій області та оперативно-розшукові підрозділи 31 прикордонного загону. Процесуальне керівництво – Чернівецька обласна прокуратура.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації