У Чернівцях вилучили вже четверту фуру з контрафактними цигарками на 34 мільйони

Контрабанда сигарет до Румунії: детективи БЕБ у Чернівцях вилучили четверту фуру з товаром на 34 млн грн

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області вилучили майже 400 000 пачок сигарет із рефрижератора вантажівки. Товар замаскували палетами з пустими банками. У такий спосіб його планували перевезти за кордон.

Як повідомляє ТУ БЕБ у Чернівецькій області, четвертий транспортний засіб фігуранти переховували на Київщині. Спільно з детективами ТУ БЕБ у Київській області області було вилучено сигарети без марок акцизного податку вартістю 34 млн грн.

Наразі слідчі дії тривають, встановлюється повне коло причетних до незаконної діяльності осіб та походження контрафактного товару.

Раніше правоохоронці викрили три вантажівки із сигаретами, загальна вартість яких перевищує 21 млн грн.

Досудове розслідування здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області, оперативний супровід – співробітники оперативно-розшукового підрозділу Державна прикордонна служба України, оперативно-розшукового підрозділу 31 прикордонного загону, Служба безпеки України, ГУ СБ України у м. Києві та Київській області. Процесуальне керівництво - Чернівецька обласна прокуратура.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації