У Чернівцях вилучили третій бензовоз, набитий контрафактними сигаретами на десятки мільйонів гривень

Детективи БЕБ у Чернівцях вилучили третій бензовоз із сигаретами. Загальна вартість контрафакту перевищує 21 млн грн

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області в рамках досудового розслідування контрабанди сигарет до Румунії вилучили цистерну з товаром на 5 млн грн. Зокрема це картонні коробки з майже 65 тис. пачками сигарет без марок акцизного податку.

Як повідомляє ТУ БЕБ у Чернівецькій області, раніше правоохоронці викрили вантажівку із сигаретами на 4,5 млн грн, а за кілька днів уже на пункті митного пропуску викрили ще одну, із товаром на 12 млн грн. Третю цистерну з контрафактом фігуранти намагалися сховати на території приватного підприємства в Закарпатській області.

Товар приховували у цистерні для пального. Фури з сигаретами минали пункт митного контролю як порожні, а поверталися до України із пальним.

Наразі слідчі дії тривають, встановлюється повне коло причетних до незаконної діяльності осіб та походження контрафактного товару.

Досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 201-4, ч. 1 ст. 204 КК України здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області, оперативний супровід – співробітники оперативно-розшукового підрозділу 31 прикордонного загону та Управління СБУ в Чернівецькій області, процесуальне керівництво - Чернівецька обласна прокуратура.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації