У Чернівцях прокуратура вимагає повернути понад гектар земель заказника загальнодержавного значення «Цецино» у державну власність

Спеціалізована екологічна прокуратура Чернівецької обласної прокуратури звернулася з позовною заявою в інтересах держави до Шевченківського районного суду м. Чернівці, щоб витребувати у власність держави земельну ділянку ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Цецино» площею понад 1 га вартістю 79 мільйонів гривень.

Про це йдеться у повідомленні Чернівецької обласної прокуратрури.

Прокурори з'ясували, що у 2009 році на підставі незаконних рішень органу місцевого самоврядування, землю, яка перебувала у постійному користуванні ДП «Чернівецький лісгосп» та є одночасно землею як природно-заповідного, так і лісогосподарського призначення державної форми власності, безпідставно було віднесено до земель комунальної власності та передано в оренду суб'єкту господарювання.

У суді прокурори вимагатимуть скасувати рішення про державну реєстрацію прав та проведеної на його підставі державної реєстрації прав на вказану земельну ділянку, визнати недійсним договір оренди землі та зобов’язати повернути її у державну власність.

Хто цей "суб'єкт господарювання", кому були передані державні заповідні землі не повідомляється. Але місцевий люд, кажуть, давно в курсі.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації