У Чернівцях прокуратура оскаржила запобіжний захід підозрюваним у педофілії особам. Їх повезли у СІЗО

Чернівецька окружна прокуратура оскаржила в апеляційному порядку запобіжний захід двом пенсіонерам, які підозрюються у створенні місць розпусти, дитячої порнографічної продукції та вчинення дій сексуального характеру з особами, які не досягли шістнадцятирічного віку (ч. 4 ст. 301, ч. 2 ст. 302 та ч. 2 ст. 155 КК України).

Нагадаємо, за даними слідства, двоє чернівчан віком 66-ть та 74-ри роки облаштували у приватній квартирі місце розпусти, де створювали дитячу порнографічну продукцію та вчиняли дії сексуального характеру з дітьми, які не досягли шістнадцятирічного віку.

У понеділок 05 квітня, Першотравневий районний суд м. Чернівці обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави.

Прокуратура оскаржила вказані ухвали в апеляційному порядку.

Чернівецький апеляційний суд задовольнив клопотання прокурора та застосував до 66-річного підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в сумі майже 2 млн грн.

Стосовно його 74-річного спільника також застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення заставив у такому ж розмірі, як і його спільнику.

У Чернівцях завершився суд щодо оскарження запобіжного заходу двом літнім чоловікам, яких підозрюють у педофілії.

Про це повідомляє molbuk.ua

Підозрюваних повезли у слідчий ізолятор, де їх триматимуть під вартою до 30 травня.

На запитання журналістів, чи вважають себе винними, чоловіки не відповіли.

Фото МБ
Фото МБ
Фото МБ
Фото МБ
Фото МБ

Нагадаємо, 66-річного та 74-річного підозрюваних у педофілії взяли під варту з альтернативою внесення застави у розмірі майже 2 млн грн.


Коментарі:
Більше новин по темі: