У Чернівцях поліція викрила групу фальшивомонетників
Фігуранти збували банкноти номіналом 20, 50 та 100 доларів США. Їх вартість становила 40 відсотків від реальної суми.
Як повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області, 26 травня під час збуту чергової партії фальшивих грошей оперативники управління стратегічних розслідувань та слідчі обласної поліції затримали одного з учасників злочинної групи. У нього вилучили 5000 фальшивих доларів США та майже 68 000 гривень, отриманих від збуту валюти.

Раніше поліцейські задокументували факт збут зловмисниками 1000 доларів США. Серед «асортименту» до продажу були банкноти номіналом 20, 50 та 100 доларів США. Вартість таких грошей становила 40 відсотків від реальної суми.
За результатами проведення обшуків за місцями мешкання затриманого та іншого фігуранта поліцейські вилучили 10 тис. дол. США з ознаками підробки, зброю та «чорнові» записи.

Одному з учасників групи повідомили про підозру за ст. 199 Кримінального кодексу України, а суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Після проведення необхідних процесуальних заходів правова оцінка буде надана діям другого фігуранта.
За виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей передбачена кримінальна відповідальність - позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Чернівецька обласна прокуратура.
-
Бюро економічної безпеки скерувало до суду справу про незаконне розмитнення авто у Чернівцях. Відомі деталі
-
Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном. Банда підпалювала майно українців - встигли знищити чотири приватні будинки та п’ять квартир
-
На Буковині митники придумали схему незаконного переміщення електронних сигарет в обхід кордону
-
На Буковині судитимуть чоловіка, який селянам робив "липові" посвідченя тракториста. Брав не дорого
-
БЕБ на Буковині припинило діяльність нелегальної АЗС у прикордонному населеному пункті. Село чомусь не називають...
-
У Чернівцях вандали зіпсували підсвітку та обмалювали опори у сквері Дня Вишиванки