Судитимуть "мажорів", які у Ломачинцях біля Дністра зрубали понад 200 дерев для будівництва злітно-посадкового майданчика

Для облаштування злітно -посадкового майданчика на Сокирянщині незаконно зрубано понад 200 дерев – судитимуть організатора незаконної порубки та його спільника

За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Чернівецької обласної прокуратури передано до суду обвинувальний акт стосовно буковинця та жителя Хмельниччини за фактом незаконної порубки дерев на території Національного природного парку «Хотинський» (ч. 4 ст. 246 КК України).

За даними слідства, 32-річний хмельничанин, за пособництва 57-річного жителя Дністровського району, організував незаконну порубку в адміністративних межах села Ломачинці Чернівецької області.

Дерева рубали для облаштування та подальшого будівництва злітно-посадкового майданчика для легкомоторних та одномісних спортивно - пілотажних літаків. Як наслідок – незаконно зрубано понад 200 дерев. У ході слідства підозрювані відшкодували завдану незаконною порубкою шкоду у сумі понад 330 тис. грн.

Як ми повідомляли, небайдужі жителі Сокирянської громади та працівники НПП «Хотинський» в заповідній зоні виявили незаконну рубку в селі Ломачинці (біля Усладу), понад 200 дерев різних порід площею приблизно 1.0 га (дуб , акація, граб та інші породи дерев) вік дерев біля 100 років. Зі слів робітників підготовка території для аеродрому для малої авіації.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук кілька місяців тому повідомив депутат Новодністровської міської ради, відомий громадський активіст Ігор Нажига.


Коментарі:
Більше новин по темі: