Суд виніс вирок буковинцю за незаконну торгівлю підакцизними товарами. У Бюро економічної безпеки кажуть, що всю продукцію знищать

За матеріалами БЕБ суд виніс вирок буковинцю за незаконну торгівлю підакцизними товарами

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області завершили досудове розслідування за фактом незаконної торгівлі тютюновими виробами. Суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді штрафу. Вилучена контрафактна продукція буде знищена.

Слідством встановлено, що буковинець з березня по жовтень 2023 року нелегально купував через інтернет фальсифіковану алкогольну продукцію та тютюнові вироби для їх подальшого перепродажу. При цьому ліцензії на торгівлю підакцизними товарами він не мав, а сама продукція, за результатами експертиз, не відповідала вимогам Державних стандартів України.

Товар зберігався та продавався в орендованому гаражі. Під час проведення слідчих дій детективи Теруправління вилучили майже 50 тис. пачок цигарок на суму понад 3,4 млн гривень, близько 500 л спирту та алкогольної продукції на суму понад чверть млн грн.

Наразі фігуранту кримінального провадження винесено вирок за ч. 1 ст. 204 КК України. Процесуальне керівництво здійснювали прокурори Чернівецької обласної прокуратури.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації