Скандальний аграрій Поворознюк ніби тричі стріляв з автомата у селянина і кричав "це тобі від Зеленського". Але є нестиковки...

Фермер з Кіровоградської області Юрій Ткач розповів про конфлікт з місцевим аграрним магнатом.

Скандальний бізнесмен-аграрій, президент футбольного клубу "Інгулець" Олександр Поворознюк ніби тричі стріляв у фермера з Кіровоградської області Юрія Ткача. В легенях у Ткача досі залишилися кулі. Проте жодного покарання Поворознюк за це не поніс, бо має родичів та кумів у владі. Про це Юрій Ткач розповів в інтерв’ю Дмитру Гордону, пише УНІАН.

За словами Юрія Ткача, Поворознюк тричі застосовував проти нього вогнепальну зброю і завдавав вогнепальних поранень – в 2010, 2013 і 2014 роках. В результаті фермер став інвалідом.

Скріншот відео

"Це людина, яка може відібрати, застрелити, убити... Нехороша людина. На його совісті багато всього цього. Він тричі завдав мені вогнепальних поранень. Із них два тяжкі. 2010-го, 2013-го – наскрізь лівий бік грудей, 2014 рік був – оце тяжке вогнепальне поранення. Я пережив клінічну смерть. Востаннє він дав чергу по мені з автомата. Двох тварин було поранено, я впав за згірок. І була автоматна черга. Якби я не впав, мене б чисто перерізало автоматною чергою. У нього є законний автомат, але це автомат мисливського варіанта: одиночними. А це був бойовий автомат – 7,62", - розповів в інтерв’ю Юрій Ткач.

Дві кулі, які випустив по Ткачу Поворознюк у 2010 році, досі у легенях фермера. Це підтверджує і довідка з приймального відділення Петрівської центральної лікарні, підкреслив Юрій Ткач.

При цьому жодного разу Поворознюк не поніс відповідальності за злочини, бо має родичів і кумів у керівництві району, зазначив Ткач.

"Я не знаю, чи є в нього судимості, але вони всі умовні. Завдяки тому, що дядько був головою суду, і йому все просто сходило з рук. Дядько – колишній голова суду. Що він хотів, те й робив. Кум – заступник начальника райвідділу. Кум – начальник УВС – Кондрашов. А хто йому ще що міг робити? Усе, куди будеш скаржитися, – воно все повертатиметься в район", - розповів Ткач.

Також, за словами фермера, у Поворознюка є власне злочинне угрупування.

"В нього є своє ОЗУ: організоване злочинне угруповання. Наскільки я знаю, осіб четверо-п’ятеро. Це наскільки я знаю тільки. Воно добре озброєне. Автомати, пістолети – усе повністю. Навіть, мені здається, що він більше і краще озброєний, ніж Олександрійський райвідділ", - каже Ткач.

Також Юрій Ткач розповів про інші злочини, які начебто здійснив Поворознюк: розстріли, кидання гранат, загадкові зникнення людей, спалення майна конкурентів. Люди знають про це, але бояться і мовчать, зазначив Ткач.

"Усе в районі ним скуплено. Людям потрібна якась робота. У нього багато землі, і ці люди роблять на його землі. І плюс кому потрібні неприємності, щоб спалили, убили або побили?" - пояснює Юрій Ткач.

P.S. Від редакції БукІнфо. При всьому співчутті до постраждалого фермера Юрія Ткача, мусимо бути справедливими і чесними. В інтерв’ю Гордону чоловік каже, що в нього Поворознюк стріляв тричі - в 2010, 2013 і 2014 роках. Отже, в останнє стріляв у 2014 році. А хто тоді був Зеленський, якщо Поворознюк під час автоматної черги викрикував "Це тобі від Зеленського"? :) Дон Карлеоне у 95 кварталі? Звісно, тоді він був коміком Кварталу, актором кіно. А може Поворознюк був провидцем? Ну, не серйозно.

Очевидно, це вже примхи Дмитра Гордона, вкласти в уста постраждалій людині те, чого він не говорив. І це погано. Бо саме такі не зовсім правдиві вкраплення загалом принижують статус правдивості матеріалу, додають сумнівів читачам загалом.

Втім, гадаємо, продовження у цієї скандальної історії точно буде…


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації