Шахраї щодня ошукують буковинців на десятки тисяч гривень: завжди знаходяться ті, кого легко обдурити

Протягом минулої доби працівники поліції Буковини задокументували три випадки незаконного заволодіння коштами жителів Чернівецького та Дністровського районів. За всіма фактами правоохоронці розпочали кримінальні провадження.

Учора, 24 серпня, до поліції звернувся 68-річний житель села Оршівці із заявою щодо вчинення проти нього шахрайських дій. Чоловік розповів поліцейським, що йому зателефонувала невідома особа та представилася співробітником однієї із фінансових установ. Під приводом допомоги у розблокуванні банківської картки, псевдобанкір увійшов в довіру до буковинця та дізнався необхідну інформацію. В подальшому з рахунку чоловіка зникло 2350 гривень.

Цього ж дня за аналогічною шахрайською схемою аферисти ошукали 41-річного жителя села Зарожани. Під приводом відновлення користування банківськими картками, псевдобанкір ошукав буковинця на суму 5100 гривень.

У Дністровському районі жертвою аферистів став 28-річний житель села Білоусівка. Потерпілий розповів співробітникам поліції, що йому зателефонувала невідома жінка, яка представилась оператором мобільного зав’язку. Під приводом заміни тарифного плану, шахрайка дізналась персональні дані та отримала доступ до банківських рахунків буковинця. Внаслідок шахрайських дій з банківської картки чоловіка списалось 15 000 гривень.

Порушено кримінальні провадження, злочинців розшукують.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації