СБУ проводить обшуки в мера Мукачева Андрія Балоги. Його підозрюють у продажі комунальної землі кримінальному авторитету
У міського голови Мукачева Андрія Балоги, голови Мукачівської районної ради Михайла Ланьо та в низці компаній 10 жовтня провели обшуки. Справа стосується продажі комунальної землі кримінальному авторитету.
Про це OBOZREVATEL повідомили джерела в Службі безпеки України. До обшуків, згідно з нашою інформацією, були залучені співробітники СБУ та НАБУ.
Слідство підозрює, що на продажі землі навколо стадіону "Авангард" була побудована корупційна схема. Йдеться про ділянку в центрі Мукачева на березі річки Латориця.

Влітку Мукачівська міська рада виставила на торги 3 га комунальної землі. За класичною корупційною схемою, вартість ділянки занизили в декілька разів і "перемогла" компанія, яка фактично належить очільнику Мукачівської райради Михайлу Ланьо, більш відомому як кримінальний авторитет "Блюк".

Попередньо, ціна ділянки була занижена в 10 разів. Через це міський бюджет Мукачева недоотримав від продажу 100 млн грн.
На своїй сторінці у Facebook Балога стверджує, що всі рішення та процедури здійснювались нібито "відповідно до чинного законодавства".
Він написав, що обшуки стосувалися викупу земельної ділянки ТОВ "Універсал-М", яка орендувалася з 2003 року.
Мер заявив, що співпрацює зі слідством і надав усю потрібну інформацію та документи. "Сподіваюсь, що слідчі підійдуть до з'ясування всіх обставин справи максимально об'єктивно та неупереджено, відповідно до законодавства, перед яким всі однозначно рівні", – написав він.








-
ДБР повідомило ще одну підозру колишньому начальнику одного із районних ТЦК: допоміг понад півсотні ухилянтів
-
Спецслужби затримали комбата, який «обклав даниною» виплати підлеглих. Лише у березні він отримав 920 тис. грн «відкатів»
-
У Чернівцях судитимуть 5 учасників злочинної групи, які виготовляли та продавали фальсифікований бензин через мережу АЗС. Що відомо?
-
За 12 000 доларів США пообіцяла допомогти 42-річному ухилянту оформити II групу інвалідності - судитимуть жительку Дністровського району, яка "вирішувала питання" через знайомих у ВЛК
-
У Чернівцях судитимуть чоловіка, який спалив намети із гуманітарною допомогою на Соборній площі
-
У Глибоці затримали чоловіка, який після сварки спалив автомобіль свого знайомого