СБУ попередила у Хмельницькій області викрадення і вбивство підприємиці з Буковини

1 з 3

Служба безпеки України попередила у Хмельницькій області викрадення і вбивство підприємиці з Буковини. Під час спецоперації затримано організатора злочину.

Співробітники СБУ отримали інформацію, що мешканець сусіднього регіону підшукує виконавця для вбивства жінки, з якою мав тривалий особистий конфлікт. За фізичну розправу зловмисник пропонував 2,1 тисячі доларів. Виконавця замовного вбивства організатор підшукував через свої зв’язки, у тому числі серед представників кримінальних кіл.

Для попередження особливо тяжкого злочину співробітники СБУ вивели зловмисника на умовного «кілера». Після цього, у межах контролю за вчиненням злочину, було здійснено імітацію фізичної розправи над громадянкою.

Фото СБУ

Для надання замовнику «доказів виконаного завдання» правоохоронці зробили постановочні фото жертви і оприлюднили інформацію про її зникнення.

Після передачі «кілеру» другої частини грошей співробітники СБУ затримали замовника злочину в Кам’янці-Подільському.

У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 14, п. 11, 12 ч. 2 ст. 115 (вбивство на замовлення) Кримінального кодексу України вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави.

Тривають невідкладні слідчі дії.

Спецоперація проводилась у взаємодії зі слідчими Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області за процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури.


Коментарі:
Більше новин по темі: