Розповсюджували наркотики і зберігали зброю: на Буковині учасники злочинної групи отримали по 9 років за гратами

На Буковині засудили членів злочинного угруповання. Суд визнав їх винними в незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні та збуті наркотичних засобів і психотропних речовин, в особливо великих розмірах.

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

Організатору інкриміновано ще й незаконне поводження зі зброєю. Його засуджено до 9 років 6 місяців позбавлення волі, одного із спільників – до 9 років позбавлення волі. Матеріали відносно третього співучасника виділено в окреме провадження.

Прокурори у суді довели, що 54-річний житель Чернівців створив та очолив організоване злочинне угруповання, яке займалось незаконним обігом наркотичних та психотропних речовин на території Чернівецької області.

Між усіма учасниками були чітко розподілені ролі – контроль за діями, пошук товару, покупців, розфасовка та реалізація наркотиків. Серед основного асортименту: амфетамін, канабіс, «Subuteks» «МДМА», «Трамадол», «Клоназепам».

Під час документування злочину правоохоронці зафіксували 9 фактів реалізації підсудними на території Чернівецької області психотропних та наркотичних речовин.

За результатами обшуків за місцем проживання учасників угруповання та їх транспортних засобів виявлено: майже 2 кг амфетаміну, майже 600 таблеток «Subuteks», більше ніж 23 кг канабісу, а також «МДМА», «Трамадол» та «Клоназепам».

Крім того, в організатора вилучено дві гранати РГД-5, револьвер, саморобний гладкоствольний пістолет та боєприпаси.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації