Розкрадання майже 3 млн грн під час ремонту гірських доріг – на Буковині судитимуть підрядника та двох інженерів з технагляду

За даними слідства, підрядник зловживаючи службовим становищем, вніс до актів приймання виконаних будівельних робіт неправдиві відомості щодо обсягу та вартості цих робіт, а інженери з технічного нагляду підписали та скріпили печаткою зазначені документи, внаслідок чого безпідставно було виплачено майже 3 млн грн бюджетних коштів.

Аварійно-відновлювальні роботи дорожнього покриття здійснювались у гірських селах колишнього Путильського району, де в червні 2020 року від проливних дощів розмило дорогу.

Аварійно-відновлювальні роботи дорожнього покриття здійснювались в одному з гірських сіл колишнього Путильського району, де в червні 2020 року від проливних дощів розмило дорогу. Сільська рада уклала договір з товариством з обмеженою відповідальністю та інженером з технічного нагляду щодо виконання аварійно-відновлювальних робіт на загальну суму понад 5 млн грн.

За даними БукІнфо, ймовірно, мова йде про дорогу у селі Білий Потік, колишній Путильський район (нині Вижницький). У червні 2020 року у червні внаслідок паводку ця гірська дорога стала непрохідною. Через це 170 жителів гірського села змушені були щодня долати близько десятка кілометрів, аби дістатися до найближчого магазину.

Довжина дороги становить 12 кілометрів, з них 4 ділянки по 600 метрів потребують реконструкції. Тут будували міст, встановлювали нові труби для відведення води та габіонні конструкції. Роботи виконували за рахунок субвенції із державного бюджету. Роботи мали бути завершені до грудня 2020 року.

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури передано до суду обвинувальні акти стосовно підрядника та двох інженерів з технічного нагляду, які привласнили бюджетні кошти, підробили та використали офіційні документи (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 366, ч. 4 ст. 358 КК України).

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області за оперативного супроводу Служби безпеки України в Чернівецькій області та Управління стратегічних розслідувань ДСР Нацполіції України.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації