Понад 100 тис. доларів США за перетин держкордону поза пунктами пропуску – на Буковині повідомлено про підозру організатору незаконної схеми

Понад 100 тис. доларів США за перетин держкордону поза пунктами пропуску – на Буковині повідомлено про підозру організатору незаконної схеми. За процесуального керівництва Дністровської окружної прокуратури повідомлено про підозру жителю Хмельницької області, який організував незаконне переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, достовірно знаючи, що в умовах воєнного стану чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено покидати межі України, 39-річний житель Хмельниччини налагодив злочинну схему незаконного переправлення 25 осіб через держкордон.

За свої послуги одержав від вказаних громадян понад 100 тис. доларів США.

Фото Чернівецької обласної прокуратури

6 березня 2022 року він забезпечив перевезення військовозобов’язаних до ділянки державного кордону України у напрямку Республіки Молдова, що розташована між населеними пунктами м. Сокиряни та с. Волошкове Дністровського району Чернівецької області. Звідти особи у пішому порядку перетнули кордон та були виявлені прикордонниками.

Фото Чернівецької обласної прокуратури

Встановлюються інші причетні до організації злочину особи.

Досудове розслідування у кримінальному проваджені здійснюють слідчі Дністровського районного відділу поліції ГУНП у Чернівецькій області.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації