Поліція каже, що підприємця, який незаконно видобував гравій з Прута можуть посадити на 5 років

Оперативники підрозділу захисту інтересів суспільства і держави ГУНП в Чернівецькій області спільно зі слідчими відділення поліції № 4 (м. Герца) Чернівецького райуправління поліції довели неодноразове порушення чинного законодавства місцевим підприємцем. Правоохоронці з’ясували, що внаслідок протиправного видобування корисних копалин порушник завдав державі збитків на суму понад 1 мільйон гривень. За такі дії йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Як повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області, не маючи жодних дозвільних документів на видобування корисних копалин, 54-річний підприємець видобував піщано-гравійну суміш у руслі річки Прут на території села Горбова Чернівецького району.

Під час досудового розслідування слідчі поліції призначили низку експертиз, які підтвердили незаконність дій чоловіка та його причетність до скоєння кримінального правопорушення.

Поліцейські скерували до суду для розгляду обвинувальний акт, відповідно до якого порушник обвинувачується у скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.

Співробітники поліції Чернівецької області продовжують здійснювати комплексні оперативно-профілактичні заходи для попередження, виявлення та припинення порушень у сфері надрокористування.


Коментарі:
Більше новин по темі: