Поліцейські пояснили буковинцям, чому не варто переходити за підозрілими посиланнями у соцмережах та на сайтах

Шахраї під різними приводами надсилають фішингові посилання у месенджерах, розміщують оголошення у соціальних мережах та на різних сайтах. Перейшовши за такими посиланнями, потерпілі вводять на фейкових сайтах особисті дані та реквізити банківських карток, після чого з їхніх рахунків зникають кошти.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, саме за такою схемою аферисти ошукали 63-річну чернівчанку. Жінка розповіла співробітникам Чернівецького райуправління поліції, що в одному месенджері побачила оголошення про можливість отримання грошової допомоги. Пенсіонерка перейшла за сумнівним посиланням, в результаті чого з її банківського рахунку зникло майже 16 тисяч гривень.

За вказаним фактом дізнавачі поліції розпочали кримінальне провадження, передбачене статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Поліцейські Буковини звертаються до громадян не довіряти повідомленням від незнайомців. Аби не потрапити у пастку до шахраїв, не переходьте за сумнівними посиланнями і в жодному разі не вводьте реквізити банківських карток на підозрілих сайтах. Завжди перевіряйте отриману інформацію на офіційних джерелах.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації