Обухом сокири бив по голові й обличчі: буковинцю загрожує до 8 років ув’язнення за побиття односельчанина
Між двома жителями села Кормань, що в Дністровському районі, виникла словесна суперечка на ґрунті довготривалих неприязних відносин, яка переросла у бійку. Під час конфлікту 28-річний буковинець обухом сокири завдав удар по голові 51-річного односельця, від якого старший із чоловіків впав на землю. В подальшому, молодший буковинець наніс ще декілька ударів ногою по голові опоненту.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.
В результаті інциденту, медики госпіталізували потерпілого до лікарні, де діагностували у нього численні травми голови, носа та обличчя.
Відповідно до висновків судово-медичної експертизи, травми, які отримав потерпілий, кваліфікуються як тяжкі тілесні ушкодження.
За побиття односельчанина буковинцю загрожує до восьми років позбавлення волі.
-
НАБУ проводить масштабні обшуки в командування Нацгвардії у справі про розкрадання майже 200 млн грн
-
Злочинна оборудка: ДБР повідомило про підозру гендиректору «Нижньодністровської ГЕС» через розтрату майже 5 млн грн
-
ДБР затримало проректора Академії прикордонних військ у Хмельницькому, який змушував підлеглих будувати йому будинок (ВІДЕО)
-
Судитимуть фермера, який показав на Чернівецькій митниці фальшиві документи про походження сої для експорту
-
ДБР повідомило ще одну підозру колишньому начальнику одного із районних ТЦК: допоміг понад півсотні ухилянтів
-
Спецслужби затримали комбата, який «обклав даниною» виплати підлеглих. Лише у березні він отримав 920 тис. грн «відкатів»